• İZMİR ÜLKÜ YARIŞ PİSTİ

  PİSTLERİN EN HIZLILARI SİZİ BEKLİYOR!

 • ÜMİT ÜLKÜ ACADEMY

  KONTROLÜ ELİNİZE ALIN!

 • LİMİT CAFE & RESTAURANT

  UNUTULMAYACAK ENFES TATLAR

 • OYUN SALONU

  BURADA HERKES İÇİN BİR YER VAR!

 • MOTOR YARIŞLARI

  HIZI VE ADRENALİNİ HİSSEDİN!

HİZMETLERİMİZ
1 
İZMİR ÜLKÜ YARIŞ PİSTİ
245 dönüm arazi üzerine kurulu olan İzmir Ülkü Yarış Pisti, 1997 yılından günümüze çeşitli organizasyonlarla yarış severlere hizmet veriyor. 2010 yılı itibarıyla farklı bir işletmecilik ve hizmet anlayışıyla ,gözle görülür fark yaratan bu gelişmiş spor kompleksinin içinde; 2186 metre uzunluğunda otomobil ve motorsiklet yarışları için asfalt pist, üç ayrı go-kart pistinin yanı sıra, paintball sahası ,28 adet pit dükkanı, farklı ölçülerde özel teşhir alanlarını kapsayan fuar alanı, VIP salonu, açık ve kapalı tribünler , 528 m2 kapalı kafeterya ve eğitim salonları da yer alıyor.
DEVAMI »
FOTOĞRAFLAR » YARIŞ PİSTİ
VİDEOLAR
ÜMİT ÜLKÜ ACADEMY
ÜMİT ÜLKÜ ACADEMY olarak İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi ve Güvenli Sürüş Eğitimi olarak iki tür eğitim verilmektedir...
DEVAMI »
LİMİT CAFE & RESTAURANT
İzmir Park’ımız da yer alan Limit Cafe & Restaurant’ımız İzmir’de damak tadına güvenenlerin ve sofrasında eşsiz tatlar görmek isteyenlerin gelebilecekleri yer olmakla birlikte servis anlayışı ve sürekli yenilenen mönüsü ile Türk ve Akdeniz mutfağının leziz tatlarını hizmetinize sunuyoruz. Ustalarımızın lezzetli ve görsel sunumundan etkileneceğiniz servisimiz ile sürekli gelmek isteyeceğiniz Limit Cafe Restaurant haftanın her günü sizlere hizmet sağlıyor.
DEVAMI »
FOTOĞRAFLAR » LİMİT CAFE & RESTAURANT
OYUN SALONU
Pistimizde açılan yeni oyun salonumuzda, sizler Play Station 3 ve bilgisayarlarımızda oyun oynarken çocuklarınızda onlar için kurulan özel oyun alanında güvenli ve keyifli zamanlar geçirebilirler.Ayrıca oyun salonlarımız arasında faaliyette olan arkadaşlarınız ile çekişmeli bir Langırt maçında, rakip tanımayacağınız bir masa tenisi maçı veya bilardo keyfini yaşayabilirsiniz...
DEVAMI »
FOTOĞRAFLAR » OYUN SALONU
MOTOR YARIŞLARI
İzmir Ülkü Yarış Pisti, geçmişinde ve günümüzde ulusal yarış ve organizasyonlara ev sahipliği yapan bir pisttir. Türkiye’ deki ikinci ve bölgesindeki en büyük yarış pisti olması, önemli yarış ve organizasyonlar için federasyon ve organizatörler tarafından her daim tereddütsüz tercih edilmesini sağlamaktadır.
DEVAMI »
FOTOĞRAFLAR » MOTOR YARIŞLARI
1